•  Profesyonel Tasarımlar
   %100  Beğendirme Garantisi
   Profesyonel Web Tasarımı
•  Google'da En Üstte Olun.
   Siteniz Hep Üstlerde Olsun.
   Google Optimizasyonu.
•  Ücretsiz Domain ve Hosting
   Tüm Web Tasarımı Paketleri
   1 Yıl Boyunca Ücretsiz
•  Teknik Destek
  Satış sonrası Destek Garantisi
   
 

 

Neden YLDRM_WEB?

 
»YLDRM_WEB olarak Web tasarım konusunda, tecrübeli personelimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik  çözümler sunmaktayız.
»Kişisel ve kurumsal Web site tasarımlarında müşterilerimizle birebir görüşerek ihtiyaçlarını belirliyor, onları hedef kitlelerine en doğru şekilde ulaştıracak çözüm önerileri sunarak beklentilerini  karşılamaya çalışıyoruz.
»Tasarımlarımızda hem görsellik hem de işlevsellik kullanarak sayfaların ziyaretçiler tarafından kolayca ulaşılabilir ve istediği bilgilere en kısa ve en hızlı yoldan ulaşmalarını hedefliyoruz.
»Tasarımlarımızın her aşamasında müşterilerimizle bilgi ve fikir alışverişinde bulunarak, onlara deneyimlerimizi aktararak en doğru ve güzel tasarımları yapmaya çalışıyoruz.
»Minumum ücret ile maximum hizmet politikası izleyerek Web tasarım konusunda diğer firmalar arasında ayrıcalık yaratmak için çalışıyoruz.
»Sizlerde bizimle çalışarak internet dünyası içerisindeki yerinizi alabilir, her zaman sınırsız müşteri memnuniyetini esas alan müşteri politikamız ile sürekli destek alabilirsiniz.
»Web tasarım konusunda bizimle irtibata geçmek için ister iletişim formunu doldurun isterseniz  iletisim@yildirimwebtasarim.com  adresine mail atabilirsiniz.

 

 


 

copyright© 2005 YLDMR_WEB www.yazilimdevi.net